Zapraszam na konferencję „Barwy Gestalt”. To już za miesiąc!

Instytut Terapii Gestalt zaprasza na pierwsze w Polsce multimedialne spotkanie z Irvinem Yalomem, wybitnym psychoterapeutą, doktorem nauk psychiatrycznych na uniwersytecie Stanforda w USA.

Irvin Yalom będzie gościem honorowym międzynarodowej konferencji „Barwy Gestalt” organizowanej przezInstytut Terapii Gestalt w Krakowie w centrum konferencyjnym hotelu Park Inn w Krakowie w dniu 25.04.2014r.

Konferencja będzie składała się z dwóch części. Pierwsza to warsztaty, treningi, panele dyskusyjne poświęcone właśnie barwom Gestalt czyli jak wieloaspektowo można wykorzystać ten jeden z najstarszych nurtów psychoterapeutycznych w codziennym życiu zarówno prywatnym, zawodowym (wiele sposobów kontaktu z klientami biznesowymi, pacjentami, rozpoznawanie własnych emocji i sposoby radzenia sobie z nimi, praca z ruchem i sposoby jej wykorzystania w codziennym życiu, co nam o nas mówi nasze ciało, mediacje, dla studentów warsztaty planowania kariery zawodowej). Jeden z warsztatów poprowadzi między innymi prof. dr hab. Krystyna Ablewicz – Dyrektor Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Druga część to wykład wybitnego amerykańskiego psychoterapeuty i superwizora, dr psychologii Jay’a Levina, który mówił będzie o Gestalcie jako psychoterapii, ale także o jego zastosowaniu w pedagogice, biznesie i innych dziedzinach.  Głównym punktem drugiej części konferencji będzie spotkanie z  profesorem psychiatrii Irvinem Davidem Yalomem – bezpośrednie połączenie multimedialne. Na życzenie profesora, poza jego krótkim wykładem, większość czasu zajmie interaktywna dyskusja z uczestnikami konferencji.

Szczegóły dotyczące udziału w konferencji można znaleźć na stronie internetowej www.konferencje-gestalt.pl

Dodaj komentarz